wtorek, 7 lipca 2009

MyCork: spotkanie Zarządu Stowarzyszenia

We wtorek, 7 lipca b.r., miało miejsce comiesięczne spotkanie członków Zarządu Stowarzyszenia MyCork.

/Na zdjęciu: Zarząd Stowarzyszenia MyCork (prawie) w komplecie/

W trakcie spotkania, jak co miesiąc, poruszyliśmy szereg spraw bieżących związanych z naszym stowarzyszeniem, m.in. sprawy finansowe, w tym składki które członkowie MyCork co pół roku wpłacają na rzecz stowarzyszenia.

Przypomnę, że Stowarzyszenie MyCork samo finansuje swoją działalność: poprzez reklamy na portalu i składki członkowskie wolontariuszy naszego stowarzyszenia. W przeciwieństwie do wielu innych polonijnych organizacji, nie jesteśmy w swojej działalności uzależnieni od jakichkolwiek grantów czy dotacji.

Ponadto podjęliśmy m.in. decyzję o konieczności nawiązania współpracy z prawnikiem, bowiem nasze stowarzyszenie się rozwija i chcemy mieć profesjonalną opiekę prawną, która umożliwi nam skupienie się wyłącznie na realizacji naszych projektów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz