środa, 24 czerwca 2026

Chipsy o smaku... waty cukrowej

Agnieszka natknęła się na podobno limitowaną serię chipsów o smaku... waty cukrowej ;-) Produkt wypuściła firma Tayto, niegdyś irlandzka marka, obecnie przejęta przez Niemców. Spróbowaliśmy: Agnieszce smakowało, Patryczkowi i mnie - nie. Dziwne uczucie, jesz chipsy, wiesz że to chipsy, ale smakuje rzeczywiście jak wspomniana wata cukrowa. Jeszcze raz - nie.

/Powyżej: opakowanie chipsów Tayto o smaku waty cukrowej/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz